ASLAN, DOĞA'DAN GÜÇ ALACAK

Doğa Sigorta, Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'na sponsor oldu. Doğa Sigorta CEO'su Nihat Kırmızı düzenlenen basın toplantında "Belirli bir tutarın üstünde poliçeyi Doğa Sigorta'dan yaptıranlara Galatasaray basketbol maçları için bilet vereceğiz. Böylece maçları izlemeye gelen seyirci sayısını da artırmış oluruz" müjdesini verdi.

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’nın isim ve forma ön sponsoru artık Doğa Sigorta. Sponsorluk anlaşma töreni, Türk Telekom Stadyumu'nda düzenlenen basın toplantısında gerçekleşti. Törende konuşan Doğa Sigorta CEO'su Nihat Kırmızı "Belirli bir tutarın üstünde poliçeyi Doğa Sigorta'dan yaptıranlara Galatasaray basketbol maçları için bilet vereceğiz. Böylece maçları izlemeye gelen seyirci sayısını da artırmış oluruz" diye konuştu.

KIRMIZI: HEP GALATASARAY İLE BİRLİKTE OLACAĞIZ

Galatasaray'ın Türkiye'yi yurtdışında en iyi tanıtan kulüp olduğunu belirten Kırmızı, "Bu da başarı ile mümkün oldu. Doğa sigorta da başarılı bir marka. Bu iki başarılı kurumun bir araya gelmesi bizi heyecanlandırdı. Galatasaray ve Doğa Sigorta markaları uzun yıllar bir arada olacak. Bu iş birliğinin sonsuza kadar sürmesini istiyoruz" dedi.

Sponsorluk imza törenine, Business Life Genel Yayın Yönetmeni Seyfettin Bayram da katıldı. (Sağda)

TÖRENE BAŞKAN CENGİZ DE KATILDI

İmza törenine Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı, Başkan Vekili Nabi Kırmızı, Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Cansever ve basketbol takımının teknik heyeti ile oyuncular katıldı.Business Life Genel Yayın Yönetmeni Seyfettin Bayram da törende hazır bulundu.

SAVURGAN OLAMAYIZ

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz de Türkiye ekonomisinin içinde bulunduğu zor duruma dikkat çekerek bu nedenle sponsorlukların da azaldığını belirterek "Bu zor durumda eğer kişi ve kurumlarda vefa duygusu varsa bu davranış unutulmaz" dedi. Basketbol şubesinde küçülme olmadığını ve kendi kendine yetme durumu olduğunu vurgulayan Mustafa Cengiz, “Bunu küçülme olarak algılayanlar oldu. Küçülme yok. Ama harcamalarınızı kısmanız gerekir. Savurgan olamazsınız.” İfadelerini kullandı.


Bu Makaleyi Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz